FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda

Produse

Filtre cautare:

Ulei mineral
Ulei semisintetic
Ulei sintetic
Ulei sinteză HC (Hydro-Cracked)
complect sintetic
10W-40
75W
75W-140
75W-80
75W-85
75W-90
75W85
80W
80W-140
80W-90
85W-140
85W-90
SAE 75W80
SAE 85W-90
SAE 90
CF
GL-4
GL-5
MT-1
SL
0
+2
+3 (MS 7176E)
235.7
235.71
235.74
236.7
239.71
24A)
30 /19FL
339 Typ L1
339 Typ L2
339 Typ V1
339 Typ Z1
341 Typ E2
341 Typ E3
341 Typ GA1
341 Typ Z1
341 Typ Z2
341 Typ Z4
342 Typ M1
342 Typ M2
342 Typ M3
342 Typ S1
5HP24
5HP30
97325
97335
97340
97341
API GL-4
API GL-4+
API GL-4/GL-5/MT-1
API GL-5
API MT-1
API Other GL-4
API Other GL-5
ARVIN MERITOR 0-76-N
ARVIN MERITOR AXLES
ATF 3403-M115
ATF HP
AVTODISEL YaMZ Gearb
AW-1
Acura ATF-Z1
Allison C-4
Allison C3/C4
Allison TES 389
AmericanMotors ATF+3
Approval 235.0
Approval 235.1
Approval 235.20
Approval 235.8
Audi 5 HP LT71141
Audi G 052 025-A2
Audi G 052 162
Audi G 053 025-A2
Audi G 055 025 A2
Audi JWS 3309
Axle Oil
BMW 7045E
BMW ETL-8072B
BMW JWS 3309 (T-IV)
BMW LA2634
BMW LT71141
BMW MSP/A
BMW ZF 5HP18FL
BMW non LS axle
CITROENPSA B71 2300
Caterpillar TO-2
Chrysler 05127382AA
Chrysler ATF+
Chrysler MOPAR AS68R
DAF GL5/MIL-PRF2105E
DAF Gl-5/MIL-L 2105D
DAF MEET REQUIREMNTS
DEXRON
DEXRON II
DEXRON IID
DEXRON IIE
DEXRON IIIG
DEXRON IIIH
DEXRON-VI
Dexron II D
ESP-M2C138CJ
ESP-M2C166-H
ESR-M2C163-A
FD WSSM2C197AM2C118A
FIAT T-IV type
FORD WSS-M2C118-A
FORD WSS-M2C187-A
FORD WSS-M2C192-A
FORD WSS-M2C192-A+
Ford FNR5
Ford Spezifikation
Ford WSD-M2C200-C
Ford WSS-M2C138-CJ
Ford WSS-M2C166-H
Ford WSS-M2C185-A
Ford WSS-M2C186-A
Ford XL-12 fluid
Ford XT-2-QDX (M)
Ford XT-2-QSM (Syn)
G-055-025-A2
GL-4
GL-5
GM 12346140
GM 1942386
GM 1942387
GM 9121965
GO-J
H55.6335.xx (G607)
Honda ATF-Z1
Honda DW-1
HyundKia 040000C90SG
HyundaKia04500-00115
Hyundai/Kia 9638
Hyundai/Kia Dex-II
Hyundai/Kia JWS 3314
Hyundai/Kia SP-II
Hyundai/Kia SP-III
Hyundai/Kia SP-IV
Hyundai/Kia SP-IV M
Hyundai/Kia SP-IV-RR
Hyundai/Kia SP4-M
HyundaiKia00232-1904
I-286-S
ISUZU 08200-9001
ISUZU BESCO ATF SP
ISUZU BESCO ATF-II
ISUZU BESCO ATF-III
ISUZU SCS Fluid
IVECO MEET REQRMNTS
IVECO MIL-PRF-2105E
Isuzu Power Steering
JEEP ATF+3
Jaguar 20292
Jaguar ATF 3403 M115
Jaguar ATF LT71141
Jaguar JLM20238
Jaguar K17
Jaso 1-A
Jaso 1-A LV
Jaso 2-A
KOMATSU
Kia ATF Red 1
LSD Gear Oil
LT71141
Large Manual Transm
Lexus JWS 3309
M2950-S
MACK GO-J
MAN 3343 TYPE S
MAN 339 V1
MAN 339 Z1
MAN 341 E-2
MAN 341 E-3
MAN 341 GA1
MAN 341 TYPE E3
MAN 341 Typ Z2
MAN 341 Z-2
MAN 341 Z2
MAN 342 M-1
MAN 342 M-2
MAN 342 M-3
MAN 342 M2
MAN 342 M3
MAN 342 S1
MAZDA ATF 3317
MB 235.0
MB 235.10
MB 235.11
MB 235.7
MB 235.74
MB 235.8
MB 236.1
MB 236.2
MB 236.5
MB 236.6
MB 236.7
MB 239.71
MB 239.72
MB-Freigabe 229.1
MB-Freigabe 235.0
MB-Freigabe 235.1
MB-Freigabe 235.20
MB-Freigabe 235.61
MB-Freigabe 235.72
MB-Freigabe 235.8
MERCON
MERCON V
MIL MIL-L-2015 C
MIL MIL-L-2015 D
MIL MIL-L-2105
MIL MIL-L-2105 C
MIL MIL-L-2105 D
MIL-L 2105 D
MIL-L-2105 D
MIL-L2105E
MIL-PRF-2105 E
MIL-PRF-2105E
MINI COOPER T-IV
MS 7176-E
Mazda ATF D-II
Mazda ATF FZ/F-1
Mazda ATF M-III
Mazda ATF M-V
Mazda ATF S-1/N-1
MitsubDiaq J2/3
MitsubDiaq SP-II
MitsubDiaq SP-III
Mitsubishi Diaq AW
Mitsubishi Diaq SK
Navistar MPAPS B6821
NavistarMPAPS B-6821
Nissan Matic Fluid C
Nissan Matic Fluid D
Nissan Matic Fluid J
Nissan Matic Fluid K
Nissan Matic Fluid S
O-76-D
O-76-E
O-95
PEUGEOT PSA B71 2300
PSA AL4
PSA B71 2300
PSA Z 000169756
Peugeot ZF 4HP20
Porsche T-IV
Porsche 00004320509
Porsche 00004320528
Porsche 99991754700
Porsche ATF3403-M115
Porsche JWS 3309
Porsche Z 000169756
Porsche ZF 5HP19FL
RENAULT B0032/3 An 3
RENAULT B0032/3 Anx3
RENAULT RN0700
RENAULT Recom. GL-5
Renault Matic D2
RenaultSamsungSATF-D
Renk Doromat
S71 2102
SAE J 2360
SAE J2360
SCANIA STO 1:0
SCANIA STO 1:1G
SCANIA STO 2:0A FS
SHAES 256 Rev A
SPICER POWERSHIFT
STO 1:0 (for Axles)
STO 1:1 G
STO 2:0 A
STO 2:0 A FS
Saab T-IV (JWS 3309)
Saturn GM9986195
Scania 1:1G
Scania 2:0 A FS
Scania STO 1:0
Scania STO 1:1G
Scania STO 2:0A
Subaru ATF
Subaru ATF 5AT
Subaru Dexron®-II
Subaru K0140Y0700
Suffix A
Suzuki AT OIL 5D06
Suzuki ATF 2326
Suzuki ATF 2384K
Suzuki ATF 3314
Suzuki ATF 3317
Suzuki ATF AW-1
Suzuki JWS 3309
TE-ML 01L
TE-ML 02B
TE-ML 02L
TE-ML 03D
TE-ML 04D
TE-ML 05A
TE-ML 05C
TE-ML 05L
TE-ML 07A
TE-ML 08
TE-ML 09
TE-ML 11
TE-ML 11A
TE-ML 11B
TE-ML 12C
TE-ML 12L
TE-ML 12M
TE-ML 12N
TE-ML 14A
TE-ML 16B
TE-ML 16C
TE-ML 16E
TE-ML 16F
TE-ML 16K
TE-ML 17A
TE-ML 17B
TE-ML 17C
TE-ML 17H
TE-ML 19B
TE-ML 19C
TE-ML 21A
TE-ML 21C
TE-ML 21L
Toyota ATF D-II
Toyota ATF D-III
Toyota ATF T-III
Toyota ATF T-IV
Toyota ATF WS
Type A suffix A
VAG G-055-025-A2
VOITH 3.325-339
VOLVO 97310
VOLVO 97312
VOLVO 97316
VW 5 HP
VW 501 01 505 00
VW 501 50
VW G 052 162
VW TL 521 45-X
VW TL 521 71
VW TL 521 78
VW TL 521 90
VW TL 52175-Y
VW TL 525 12
VW TL 726 Y
Volvo 1161621
Volvo 1161640
Volvo 31256675
Volvo PN 1161521
Volvo PN 1161540
Volvo PN 31256774
WSS-M2C 922-A1
WSS-M2C200-D2
WSS-M2C924-A
ZF
ZF 5 HP 18FL
ZF 5 HP 19FL
ZF 5 HP 24A
ZF 5 HP 30
ZF 5HP20
ZF 5HP24
ZF Lifeguardfluid 5
ZF No. S671 090 170
ZF TE-ML 02B
ZF TE-ML 02B, 17A
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 05B
ZF TE-ML 05C
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 08
ZF TE-ML 12B
ZF TE-ML 12C
ZF TE-ML 12D
ZF TE-ML 12E
ZF TE-ML 12L
ZF TE-ML 12M
ZF TE-ML 12N
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 16D
ZF TE-ML 16E
ZF TE-ML 16F
ZF TE-ML 16G
ZF TE-ML 17A
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 17H
ZF TE-ML 18
ZF TE-ML 19B
ZF TE-ML 19C
ZF TE-ML 21A
ZF TE-ML 21B
ZF TE-ML 21C
CASTROL
CHAMPION LUBRICANTS
DYNAMAX
FEBI BILSTEIN
MOBIL
MOTUL
RAVENOL
SWAG
WOLF
Butoi
Rezervor
bidon
canistra
sticla
0,85
1
5
20
60
200
205
208
1000
galben
rosu
0,8
0,9
0,917
0,93
0,95
0,967
18,27
4,7
4,88
27101987
34031980
34031990
120
29,5
58,5
100
23,7
58,5
117
42,8
88,8
000 989 92 03
Cutie de viteze automata Wandler
pentru cutie automata

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 08971

Detalii tehnice:
Culoare rosu
Capacitate [Litrii] 1
Specificatie producator Suffix A
MAN 339 Z1
MB 236.6
MB 236.2
Ford WSS-M2C186-A
MB 236.7
MB 236.1
MB 236.5
Ford WSS-M2C166-H
MAN 339 V1
Allison C3/C4
Dexron II D
Ford WSS-M2C185-A
Ford WSS-M2C138-CJ
Greutate [kg] 0,93
pt. cod original (OE) 000 989 92 03
Tip cutie viteza Cutie de viteze automata Wandler
pentru cutie automata
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

49 Ron

Ulei diferential CHAMPION LUBRICANTS

Producator: CHAMPION LUBRICANTS

Cod piesa: 8204609

Detalii tehnice:
Ulei Ulei mineral
Vascozitate 80W-90
Tip ambalaj sticla
Capacitate [Litrii] 1
Specificatii conform API GL-5
Specificatie producator MIL MIL-L-2105 C
MIL MIL-L-2105 D
MAN 342 M-1
MAN 342 M-2
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 12E
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 19B
Producator CHAMPION LUBRICANTS

50 Ron

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 08972

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Greutate [kg] 0,95
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

51 Ron

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 32590

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Vascozitate 75W-90
Greutate [kg] 0,9
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

66 Ron

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 21829

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Specificatie producator VW TL 521 71
API GL-4
VW TL 521 78
VW TL 525 12
VW TL 726 Y
MB 235.10
WSS-M2C200-D2
Vascozitate 75W
Greutate [kg] 0,917
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

66 Ron

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 40580

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Vascozitate 75W-80
Greutate [kg] 0,967
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

69 Ron

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 101172

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 0,85
Specificatie producator VW TL 52175-Y
Greutate [kg] 0,8
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

100 Ron

Ulei diferential FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 48785

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Vascozitate 75W-85
Greutate [kg] 0,9
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

103 Ron

Ulei diferential MOTUL

Producator: MOTUL

Cod piesa: 105781

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 1
Tip ambalaj bidon
Vascozitate 80W-90
Specificatii conform API GL-4
GL-5
Specificatie producator MIL-L 2105 D
Producator MOTUL

231 Ron

Ulei diferential MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 127732

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 20
Tip ambalaj canistra
Vascozitate 80W-90
Specificatii conform API GL-5
Specificatie producator 0
Axle Oil
Numar tarif vamal 27101987
Lungime ambalaj [cm] 29,5
Latime ambalaj [cm] 23,7
Inaltime ambalaj [cm] 42,8
Producator MOBIL

611 Ron

Pagina urmatoare >

Piese pentru orice autoturism

Piese de la toti producatorii

SPIDAN

SPIDAN

HELLA

HELLA

ATE

ATE

MANN-FILTER

MANN-FILTER

PIERBURG

PIERBURG

LuK

LuK

ELRING

ELRING

BorgWarner (BERU)

BorgWarner (BERU)

NGK

NGK

BILSTEIN

BILSTEIN

SWF

SWF

VALEO

VALEO

EXIDE

EXIDE

VARTA

VARTA

SIDAT

SIDAT

BOSCH

BOSCH

CONTINENTAL CTAM

CONTINENTAL CTAM

SACHS

SACHS

GATES

GATES

KNECHT

KNECHT

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER

MONROE

MONROE

PURFLUX

PURFLUX

TEXTAR

TEXTAR

DAYCO

DAYCO

CHAMPION

CHAMPION

BREMI

BREMI

JURID

JURID

SKF

SKF

HERTH+BUSS JAKOPARTS

HERTH+BUSS JAKOPARTS

LÖBRO

LÖBRO

TYC

TYC

FERODO

FERODO

PE Automotive

PE Automotive

BREMBO

BREMBO

DENSO

DENSO

OSRAM

OSRAM

HERTH+BUSS ELPARTS

HERTH+BUSS ELPARTS

PHILIPS

PHILIPS

BorgWarner (Wahler)

BorgWarner (Wahler)

CONTINENTAL/VDO

CONTINENTAL/VDO

ZIMMERMANN

ZIMMERMANN

DELPHI

DELPHI

METZGER

METZGER

MAGNETI MARELLI

MAGNETI MARELLI

FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN

SNR

SNR

OPTIMAL

OPTIMAL

MAPCO

MAPCO

MOOG

MOOG

AJUSA

AJUSA

CORTECO

CORTECO

SOFIMA

SOFIMA

MEYLE

MEYLE

SWAG

SWAG

ROADHOUSE

ROADHOUSE

TRW

TRW

VAICO

VAICO

LESJÖFORS

LESJÖFORS

BTS Turbo

BTS Turbo

HEPU

HEPU

VEMO

VEMO

WOLF

WOLF

CHAMPION LUBRICANTS

CHAMPION LUBRICANTS

FAG

FAG

LPR

LPR

INA

INA

CASTROL

CASTROL

CALORSTAT by Vernet

CALORSTAT by Vernet

FAE

FAE

MEAT & DORIA

MEAT & DORIA

NIPPARTS

NIPPARTS

ASHIKA

ASHIKA

SASIC

SASIC

BERAL

BERAL

FAI AutoParts

FAI AutoParts

MAHLE

MAHLE

TOPRAN

TOPRAN

PRASCO

PRASCO

BLUE PRINT

BLUE PRINT

DT Spare Parts

DT Spare Parts

ALKAR

ALKAR

MOTORAD

MOTORAD

COMLINE

COMLINE

MOTUL

MOTUL

RAVENOL

RAVENOL

CS Germany

CS Germany

DRIVEMAX

DRIVEMAX

ABE

ABE

Magnum Technology

Magnum Technology

MOBIL

MOBIL

BLIC

BLIC

GARRETT

GARRETT

SAMPA

SAMPA

HELLA PAGID

HELLA PAGID

ABAKUS

ABAKUS

STARLINE

STARLINE

BTA

BTA

S-TR

S-TR

MOBILETRON

MOBILETRON

AUTLOG

AUTLOG

DYNAMAX

DYNAMAX

BMW

BMW

OPEL

OPEL

VW

VW
Făcut din respect pentru șoferi, de șoferi.
xs
sm
md
lg
RCA Blog