FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda

Produse

Filtre cautare:

0,275
0,85
1
5
20
60
208
1000
Butoi
IBC
Rezervor
bidon
canistra
cartus
sticla
tambur
CF
CI-4
CK-4
GL-4
GL-5
MT-1
SJ
SL
SM
SN
SN+
SP
cu protejarea resurselor
+3 (MS 7176E)
0
+2
000.043.301.36
000.043.305.63
235.71
236.11
236.15
236.7
24A)
30 /19FL
339 Typ L1
339 Typ L2
339 Typ V1
339 Typ V2
339 Typ Z1
339 Typ Z2
341 Typ E2
341 Typ E3
341 Typ GA1
341 Typ Z2
342 Typ M1
342 Typ M2
342 Typ M3
342 Typ S1
5HP24
5HP30
97325
97335
97340
97341
97342
AAE (STO 003) B7
ACEA A3 / B4
ACEA B3
ACEA E4 / E7
ACEA E6 / E7 / E9
ACEA E7 / E9
ACEA E9
ALLISON C-4
ALLISON TRANSM. C-4
API CI-4 / CH-4
API PERF. SN/CF
API SERVICE SN
API SERVICE SN / CF
API SN + Res. Cons.
API SN Res. Cons.
API SP
API SP Res. Cons.
ATC300
ATC350
ATC400
ATC450
ATC500
ATC700
ATF 3403-M115
ATF HP
ATF TF-0753
ATF TF-0870
AVTODISEL YaMZ Gearb
AVTOVAZ Premium
AW-1
Acura ATF-Z1
Allison C-4
Allison TES 389
AmericanMotors ATF+3
Approval 235.0
Approval 235.11
Approval 235.20
Approval 235.4
Approval 235.8
Approval 236.8
Audi 5 HP LT71141
Audi G 052 025-A2
Audi G 052 162
Audi G 053 025-A2
Audi G 055 025 A2
Audi JWS 3309
Axle Oil
B712340
BMW 7045E
BMW 83220306816
BMW 83222397244
BMW DTF-1
BMW ETL-8072B
BMW JWS 3309 (T-IV)
BMW LA2634
BMW LL-04
BMW LT71141
BMW ZF 5HP18FL
C 4
CASE IH MS 1210
CATERPILLAR ECF-1
CITROENPSA B71 2300
CUMMINS CES 20076/77
CUMMINS CES 20081
Caterpillar ECF-3
Caterpillar TO-2
Chrysler 05127382AA
Chrysler ATF+
Chrysler MOPAR AS68R
Cummins CES 20086
DAF Extended Drain
DAF Standard Drain
DD DFS 93K222
DDC PGOS 93K218
DEUTZ DQC-III
DEUTZ DQC-IV
DEUTZ DQC-IV LA
DEXRON
DEXRON II
DEXRON IID
DEXRON IIE
DEXRON IIIG
DEXRON IIIH
DEXRON-VI
DetroitD DFS 93K222
Deutz DQC III-10 LA
Deutz DQC IV-18 LA
Dexron II E
ESP-M2C138CJ
ESP-M2C166-H
ESR-M2C163-A
EURO IV
EURO V ecological
Energy Cons. (SM)
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FIAT T-IV type
FNHA-2-C-201.00
FORD M2C 134 D
FORD M2C 41 B
FORD M2C 48 B
FORD M2C 53 A
FORD M2C 86 B
FORD WSS M2C 212 A1
Ford AWD-2
Ford FNR5
Ford XL-12 fluid
Ford XT-2-QDX (M)
Ford XT-2-QSM (Syn)
G-055-025-A2
GB2F0511011
GL-4
GL-5
GM 4718M
GM 6094M
GM Dexos1 Gen2
GM dexos2
GM dexos2™
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
GO-J
Genesis 5.0 GDI AWD
Genesis G90 3.3T-GDI
H55.6335.xx (G607)
H55.6336.xx
H55.6336.xx (G1363)
HONDA
HTO-06
HYUNDAI
Honda ATF-Z1
Honda DW-1
HyundKia 040000C90SG
HyundaKia04500-00115
Hyundai 00232-19045
Hyundai/Kia 9638
Hyundai/Kia Dex-II
Hyundai/Kia JWS 3314
Hyundai/Kia SP-II
Hyundai/Kia SP-III
Hyundai/Kia SP-IV
Hyundai/Kia SP-IV M
Hyundai/Kia SP-IV-RR
Hyundai/Kia SP4-M
HyundaiKia00232-1904
I-286-S
ILSAC GF-6a
ISUZU 08200-9001
ISUZU BESCO ATF SP
ISUZU BESCO ATF-II
ISUZU BESCO ATF-III
ISUZU SCS Fluid
IVECO 18-1804 TFE
Isuzu Power Steering
JALOS JASO DH-2
JASO DL-0
JEEP ATF+3
JOHN DEERE JDM J20C
JOHN DEERE JDM J20D
Jaguar 20292
Jaguar ATF 3403 M115
Jaguar ATF LT71141
Jaguar JLM20238
Jaguar K17
Jaso 1-A
Jaso 1-A LV
Jaso 2-A
KAMAZ approval Euro3
KIA
KIA (EU) 3.3 T-GDI
KIA (EU) Stinger 2.2
KOMATSU
Kia ATF Red 1
LSD Gear Oil
LT71141
Land Rover�IYK500010
Large Manual Transm
Lexus JWS 3309
M2950-S
MACK EO-N
MACK EOS 4.5
MAN 3275
MAN 3277
MAN M 3271-1
MAN M 3477
MAN M 3775
MAN M3271-1
MAN M3477
MAN M3677
MAN M3775
MAN M3777
MASSEY FERG. MF 1110
MAZDA ATF 3317
MB 226.9
MB 228.31
MB 239.41
MB-Approval 228.31
MB-Approval 228.51
MB-Approval 228.52
MB-Approval 229.1
MB-Approval 229.3
MB-Approval 229.5
MB-Freigabe 228.3
MB-Freigabe 228.5
MB-Freigabe 228.51
MB-Freigabe 229.1
MB-Freigabe 229.3
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 235.28
MERCON
MERCON V
MF 1110
MIL-PRF-2105E
MINI COOPER T-IV
MITSUBISHI
MS 7176-E
MTU MTU Type 3
MTU Type 2
MTU Type 2.1
MTU Type 3.1
Mazda ATF D-II
Mazda ATF FZ/F-1
Mazda ATF M-III
Mazda ATF M-V
Mazda ATF S-1/N-1
MitsubDiaq J2/3
MitsubDiaq SP-II
MitsubDiaq SP-III
Mitsubishi Diaq AW
Mitsubishi Diaq SK
Mopar 68049954AA
NISSAN
Nissan Matic Fluid C
Nissan Matic Fluid D
Nissan Matic Fluid J
Nissan Matic Fluid K
Nissan Matic Fluid S
Nissan�999MP-TF0870P
Nissan�KLD22-00001EU
O-76-D
O-76-E
PEUGEOT PSA B71 2300
PSA AL4
PSA B71 2290
PSA B71 2300
PSA Z 000169756
Peugeot ZF 4HP20
Porsche T-IV
Porsche 00004320509
Porsche 00004320528
Porsche 99991754700
Porsche ATF3403-M115
Porsche C30
Porsche JWS 3309
Porsche Z 000169756
Porsche ZF 5HP19FL
Q-1826 WHITE FARM
REN. TRUCKS RVI RGD
REN. TRUCKS RVI RLD2
REN. TRUCKS RVI RLD3
REN. TRUCKS RVI RXD
RENAULT RN0700
RENAULT RVI RGD
RENAULT RVI RLD-2
RENAULT RVI RLD-3
RENAULT RVI RXD
RN0700
RN0710
RN0710 - RN0700
Renault Matic D2
RenaultSamsungSATF-D
Renk Doromat
S71 2102
SAE J 2360
SAF-AG4 + FM
SCANIA LDF-3
SSANGYONG
STO 1:0 (for Axles)
STO 1:1 G
STO 2:0 A FS
SUBARU
SUZUKI
Saab T-IV (JWS 3309)
Saturn GM9986195
Scania LDF-3
Scania LDF-4
Scania Low Ash
Subaru ATF
Subaru ATF 5AT
Subaru Dexron®-II
Subaru K0140Y0700
Suzuki AT OIL 5D06
Suzuki ATF 2326
Suzuki ATF 2384K
Suzuki ATF 3314
Suzuki ATF 3317
Suzuki ATF AW-1
Suzuki JWS 3309
TE-ML 02B
TE-ML 03D
TE-ML 04D
TE-ML 05A
TE-ML 05C
TE-ML 05L
TE-ML 07A
TE-ML 08
TE-ML 09
TE-ML 09X
TE-ML 11
TE-ML 11A
TE-ML 11B
TE-ML 12C
TE-ML 12L
TE-ML 12M
TE-ML 12N
TE-ML 14A
TE-ML 14B
TE-ML 16B
TE-ML 16C
TE-ML 16E
TE-ML 16F
TE-ML 16L
TE-ML 17B
TE-ML 17C
TE-ML 17H
TE-ML 19B
TE-ML 19C
TE-ML 21A
TE-ML 21C
TE-ML 21L
TF 0870
TF 0870 B
TL 52162
TO-2
TOYOTA
Toyota ATF D-II
Toyota ATF D-III
Toyota ATF T-III
Toyota ATF T-IV
Toyota ATF WS
Type A suffix A
VAG G-055-025-A2
VOITH Class B
VOLVO VDS-3
VW 5 HP
VW 501 01 505 00
VW 501 01/505 00
VW 502 00 / 505 00
VW 502 00 505 01
VW 504 00 507 00
VW 505 00
VW G 052 162
VW G 052 515 A2
VW G 052 533 A2
VW G 052 536 A2
VW TL 52175
VW TL 52175-X
VW TL 52175-Y
VW/Audi�G 055 145 A2
Volvo 1161621
Volvo 1161640
Volvo 31256675
Volvo PN 1161521
Volvo PN 1161540
Volvo PN 31256774
Volvo VDS-4.5
WHITE MOTOR Q-1826
WHITE Q-1826
WSS-M2C 922-A1
WSS-M2C913-C
WSS-M2C913-D
WSS-M2C924-A
WSS-M2C929-A
WSS-M2C946-A
WSS-M2C946-B1
WSS-M2C961-A1
ZF
ZF 5 HP 18FL
ZF 5 HP 19FL
ZF 5 HP 24A
ZF 5 HP 30
ZF 5HP20
ZF 5HP24
ZF Lifeguardfluid 5
ZF No. S671 090 170
FEBI BILSTEIN
MOBIL
MOTUL
RAVENOL
SWAG
VAICO
10W-40
5W-30
75W-90
80W-90
85W-90
A3/B3
A3/B4
A5/B5
C2
C3
E4
E6
E7
complect sintetic
galben
0,300
0,8
0,913
0,93
Tractiune integrala (reglata electronic)
tractiune integrala
27101981
27101983
27101987
34031980
29,5
39
58,5
23
23,7
58,5
23,5
42,8
88,8
pentru diferential
Synthese-Technologie

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 153031

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 1
Tip ambalaj sticla
Specificatie producator 236.15
Numar tarif vamal 27101983
Lungime ambalaj [cm] 39
Latime ambalaj [cm] 23
Inaltime ambalaj [cm] 23,5
Producator MOBIL

75 Ron

Ulei, cuplare cu lamele tracţiune integrală FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 101172

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 0,85
Specificatie producator VW TL 52175-Y
Greutate [kg] 0,8
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

100 Ron

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 127579

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 20
Tip ambalaj canistra
Specificatie producator Approval 236.8
TE-ML 04D
TE-ML 14B
TE-ML 16L
H55.6336.xx
TE-ML 09X
339 Typ L1
339 Typ V2
339 Typ Z2
TE-ML 09X
C 4
Renk Doromat
Dexron II E
TO-2
Numar tarif vamal 34031980
Lungime ambalaj [cm] 29,5
Latime ambalaj [cm] 23,7
Inaltime ambalaj [cm] 42,8
Producator MOBIL

1283 Ron

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 150637

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 208
Tip ambalaj Butoi
Vascozitate 10W-40
Specificatii conform ACEA A3/B3
Specificatie producator VW 501 01/505 00
VW 505 00
MB-Approval 229.1
Specificatii conform API CF
Numar tarif vamal 27101981
Lungime ambalaj [cm] 58,5
Latime ambalaj [cm] 58,5
Inaltime ambalaj [cm] 88,8
Producator MOBIL

4846 Ron

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 123805

Detalii tehnice:
Vascozitate 85W-90
Tip ambalaj Butoi
Specificatii conform API GL-5
Specificatie producator TE-ML 05C
TE-ML 12C
TE-ML 16E
TE-ML 21C
LSD Gear Oil
Numar tarif vamal 27101987
Lungime ambalaj [cm] 58,5
Latime ambalaj [cm] 58,5
Inaltime ambalaj [cm] 88,8
Producator MOBIL

6175 Ron

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 151007

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 208
Tip ambalaj Butoi
Specificatie producator TE-ML 11B
TE-ML 14B
TE-ML 17C
TE-ML 04D
H55.6336.xx (G1363)
236.11
B712340
TL 52162
Numar tarif vamal 27101983
Lungime ambalaj [cm] 58,5
Latime ambalaj [cm] 58,5
Inaltime ambalaj [cm] 88,8
Producator MOBIL

8693 Ron

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 153499

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 208
Tip ambalaj Butoi
Vascozitate 75W-90
Specificatie producator 0
Approval 235.11
Approval 235.4
Numar tarif vamal 34031980
Lungime ambalaj [cm] 58,5
Latime ambalaj [cm] 58,5
Inaltime ambalaj [cm] 88,8
Producator MOBIL

19209 Ron

Ulei cutie transfer MOTUL

Producator: MOTUL

Cod piesa: 110014

Detalii tehnice:
Capacitate [Litrii] 208
Tip ambalaj Butoi
Vascozitate 5W-30
Specificatii conform ACEA E6
E7
E4
Specificatii conform API SN
CK-4
Specificatii conform JASO DH-1
DH-2
Specificatie producator ACEA E9
JASO DL-0
MACK EOS 4.5
MAN M3271-1
MAN M3477
MAN M3677
MAN M3777
MB-Approval 228.31
MB-Approval 228.51
MB-Approval 228.52
REN. TRUCKS RVI RLD3
Volvo VDS-4.5
Caterpillar ECF-3
CUMMINS CES 20081
Cummins CES 20086
DAF Extended Drain
DD DFS 93K222
DDC PGOS 93K218
DetroitD DFS 93K222
Deutz DQC IV-18 LA
MTU Type 2.1
MTU Type 3.1
Scania LDF-4
Producator MOTUL

Lipsa stoc

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 2015101010Z2

Detalii tehnice:
Specificatii conform API SN
SL
CF
SJ
Specificatii conform ACEA A3/B4
A3/B3
Specificatie producator RN0710
VW 505 00
RN0700
AVTOVAZ Premium
VW 502 00 / 505 00
MB-Approval 229.5
MB-Approval 229.3
AAE (STO 003) B7
Vascozitate 5W-30
Producator MOBIL

Lipsa stoc

Ulei cutie transfer MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 20151020G0A1

Detalii tehnice:
Specificatii conform API CF
SJ
SL
Vascozitate 5W-30
Specificatie producator VW 502 00 / 505 00
AAE (STO 003) B7
MB-Approval 229.1
VW 505 00
AVTOVAZ Premium
Specificatii conform ACEA A3/B4
A3/B3
Producator MOBIL

Lipsa stoc

Pagina urmatoare >

Piese pentru orice autoturism

Piese de la toti producatorii

SPIDAN

SPIDAN

HELLA

HELLA

ATE

ATE

MANN-FILTER

MANN-FILTER

PIERBURG

PIERBURG

LuK

LuK

ELRING

ELRING

BorgWarner (BERU)

BorgWarner (BERU)

NGK

NGK

BILSTEIN

BILSTEIN

SWF

SWF

VALEO

VALEO

EXIDE

EXIDE

VARTA

VARTA

SIDAT

SIDAT

BOSCH

BOSCH

CONTINENTAL CTAM

CONTINENTAL CTAM

SACHS

SACHS

GATES

GATES

KNECHT

KNECHT

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER

MONROE

MONROE

PURFLUX

PURFLUX

TEXTAR

TEXTAR

DAYCO

DAYCO

CHAMPION

CHAMPION

BREMI

BREMI

JURID

JURID

SKF

SKF

HERTH+BUSS JAKOPARTS

HERTH+BUSS JAKOPARTS

LÖBRO

LÖBRO

TYC

TYC

FERODO

FERODO

PE Automotive

PE Automotive

BREMBO

BREMBO

DENSO

DENSO

OSRAM

OSRAM

HERTH+BUSS ELPARTS

HERTH+BUSS ELPARTS

PHILIPS

PHILIPS

BorgWarner (Wahler)

BorgWarner (Wahler)

CONTINENTAL/VDO

CONTINENTAL/VDO

ZIMMERMANN

ZIMMERMANN

DELPHI

DELPHI

METZGER

METZGER

MAGNETI MARELLI

MAGNETI MARELLI

FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN

SNR

SNR

OPTIMAL

OPTIMAL

MAPCO

MAPCO

MOOG

MOOG

AJUSA

AJUSA

CORTECO

CORTECO

SOFIMA

SOFIMA

MEYLE

MEYLE

SWAG

SWAG

ROADHOUSE

ROADHOUSE

TRW

TRW

VAICO

VAICO

LESJÖFORS

LESJÖFORS

BTS Turbo

BTS Turbo

HEPU

HEPU

VEMO

VEMO

WOLF

WOLF

CHAMPION LUBRICANTS

CHAMPION LUBRICANTS

FAG

FAG

LPR

LPR

INA

INA

CASTROL

CASTROL

CALORSTAT by Vernet

CALORSTAT by Vernet

FAE

FAE

MEAT & DORIA

MEAT & DORIA

NIPPARTS

NIPPARTS

ASHIKA

ASHIKA

SASIC

SASIC

BERAL

BERAL

FAI AutoParts

FAI AutoParts

MAHLE

MAHLE

TOPRAN

TOPRAN

PRASCO

PRASCO

BLUE PRINT

BLUE PRINT

DT Spare Parts

DT Spare Parts

ALKAR

ALKAR

MOTORAD

MOTORAD

COMLINE

COMLINE

MOTUL

MOTUL

RAVENOL

RAVENOL

CS Germany

CS Germany

DRIVEMAX

DRIVEMAX

ABE

ABE

Magnum Technology

Magnum Technology

MOBIL

MOBIL

BLIC

BLIC

GARRETT

GARRETT

SAMPA

SAMPA

HELLA PAGID

HELLA PAGID

ABAKUS

ABAKUS

STARLINE

STARLINE

BTA

BTA

S-TR

S-TR

MOBILETRON

MOBILETRON

AUTLOG

AUTLOG

DYNAMAX

DYNAMAX

BMW

BMW

OPEL

OPEL

VW

VW
Făcut din respect pentru șoferi, de șoferi.
xs
sm
md
lg
RCA Blog