FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda FaraAmenda

Produse

Filtre cautare:

albastru
galben
maro
natural
rosu
verde
1
5
20
60
200
205
208
1000
0,224
0,834
0,835
0,846
0,870
0,9
0,900
0,912
0,917
0,920
0,926
0,93
0,931
0,94
0,945
0,946
0,947
0,949
0,95
0,950
0,959
0,96
0,967
0,98
0,987
1,0
1,15
1,156
1,16
1,17
1,181
1,19
1,2
1,21
17,639
17,863
17,88
18,03
186,0
19,4
59
70
192
194
1000
1100
1180
194,21
205,0
4,235
4,25
4,43
4,49
4,492
4,51
4,52
4,567
4,59
4,595
4,6
4,7
4,72
4,83
4,88
4,98
50,94
54,7
54,865
55,2
55,42
56,84
58,8
840,0
953,7
BLUE PRINT
CASTROL
CHAMPION LUBRICANTS
DYNAMAX
FEBI BILSTEIN
MEYLE
MOBIL
MOTUL
RAVENOL
SWAG
VAICO
WOLF
Sintetic
(ISO 11158
-5
-4
0
+2
+3 (MS 7176E)
000.043.305.04
166H185A
1997)
235.7
235.74
236.11
236.14
236.15
236.7
236.8
239.71
24A)
30 /19FL
339 Typ L1
339 Typ L2
339 Typ V1
339 Typ V2
339 Typ Z1
339 Typ Z12
339 Typ Z2
339 Typ Z3
341 Typ E2
341 Typ E3
341 Typ GA1
341 Typ Z1
341 Typ Z2
341 Typ Z4
342 Typ M1
342 Typ M2
342 Typ M3
342 Typ S1
51524-2 - 2006-09
51524-3 - 2006-09
5HP24
5HP30
7SE 270
958.341.536.00
97325
97335
97340
97341
97342
99000-22800-001
99000-22B27-036
999.917.547.00
A 001 989 46 03
AAE (STO 003) B7
AC Delco 10-403
AC Delco 10-4037
ACEA A3 / B4
ACEA A5 / B5
ACEA B3
ACEA E6 / E7 / E9
ACEA E7 / E9
ACEA E9
AGCO Powerfl 821 XL
AISIN JWS 3309
AISIN JWS 3314
AISIN-WARN JWS 3309
AISIN-WARN JWS 3314
AISIN-WARN JWS 3317
AISIN-WARN JWS 3324
AISIN-WARNER AW-1
AISIN-WARNER AW-2
ALFA ROMEO
ALFA ROMEO HP20
ALLISON C-4
ALLISON C4
ALLISON TES 295
ALLISON TES 389
ALLISON TRANSM. C-4
AML 4G319A509/AA/S
API CI-4 / CH-4
API GL-3
API GL-4
API GL-4+
API GL-4/ GL-5
API GL-4/ GL-5/ MT-1
API GL-5
API GL4/5
API MT-1
API Other GL-4
API Other GL-5
API PERF. SN/CF
API SERVICE SL
API SERVICE SN
API SERVICE SN / CF
API SN + Res. Cons.
API SN Res. Cons.
API SP
API SP Res. Cons.
AR 20HP 14891900
ARVIN MERITOR 0-76-N
ASTM D 6973
ATF 134
ATF 134 FE
ATF 3+
ATF 3403-M115
ATF CVT
ATF Dexron II D/ III
ATF Dexron III H
ATF HP
ATF III H plus
ATF L 12108
ATF LA 2634
ATF LT 71141
ATF M 1375.4
ATF M-1375.4
ATF M1375.4, D3M
ATF MA-1, SP
ATF SP-3
ATF SP-III
ATF Type 3.1
ATF Type TQ95
ATF plus 6
ATF plus 7
ATF plus 9
ATF-DCG-II
ATF4134
AUDI G 052 171
AUDI G 052 178
AUDI G 052 182
AUDI G 052 512
AUDI G 052 513
AUDI G 052 529
AUDI G 052 726
AUDI G 052 798
AUDI G 055 529
AUDI G 055 532
AUDI Multitronic
AUDI S-tronic
AUDI TL 52 180
AUDI TL 52 182
AUDI TL 52 516
AUDI TL 52180
AUDI-VW G 052 162 A2
AUDI-VW TL 52 146
AUDI-VW TL 521 62
AUDI-VW W 501 60
AVTODISEL YaMZ Gearb
AVTODISEL YaMZ-6-12
AVTODISEL YaMZ-7-17
AVTOVAZ Premium
AW-1
Acura 08200-9016A
Acura ATF Type 3.0
Acura ATF-Z1
Aisin JWS 3309
Aisin TF-80SC
Aisin TF-81SC
Aisin TG-81SC
Aisin Warner AW-1
Aisin Warner AW-2
Aisin Warner Gearbox
Allision C-4
Allision TES 295
Allision TES 389
Allison C-4
Allison C3
Allison C3/C4
Allison C4
Allison C4-32642009
Allison C4-32652009
Allison TES 389
Allison TES-389
AmericanMotors ATF+3
Amix CVTF-DC
Amix CVTF-DFE
Approval 235.0
Approval 235.1
Approval 235.11
Approval 235.20
Approval 235.4
Approval 235.71
Approval 235.8
Approval 236.7
Approval 236.8
Approval 236.91
Audi 5 HP LT71141
Audi G 052 025-A2
Audi G 052 162
Audi G 053 025-A2
Audi G 055 025 A2
Audi G052532
Audi G055532
Audi JWS 3309
Audi TL 52532
Audi�G052529 A2
Autosan S.A.
Axle Oil
B71 2310
B71 2340
B712340
BENTLEY PY112995PA
BMW 2 GT F46
BMW 23001434404
BMW 23007533513/818
BMW 7045E
BMW 81 22 9 407 758
BMW 83 22 0 136 376
BMW 83 22 0 142 516
BMW 83 22 0 306 816
BMW 83 22 0 397 244
BMW 83 22 0 429 154
BMW 83 22 0 440 214
BMW 83 22 0 136 376
BMW 83 22 0 429 154
BMW 83 22 2 152 426
BMW 83 22 2 167 666
BMW 83 22 2 355 599
BMW 83 22 2 409 710
BMW 83 22 2 413 477
BMW 83 29 0 429 576
BMW 8322 0142516
BMW 8322.9407807
BMW 83220142516
BMW 83220144137
BMW 83220306816
BMW 83220309031
BMW 83220396706
BMW 83220397114
BMW 83220397244
BMW 83220402413
BMW 83220403247
BMW 83220440214
BMW 83222147477
BMW 83222148578
BMW 83222148579
BMW 83222152426
BMW 83222167666
BMW 83222167718
BMW 83222167720
BMW 83222289720
BMW 83222305396
BMW 83222305397
BMW 83222355599
BMW 83222365987
BMW 83222409710
BMW 83222433157
BMW 83222446673
BMW 83227533818
BMW 83227542290
BMW 83229407765
BMW 83229407768
BMW 83229407807
BMW ATF 2
BMW ATF 3 +
BMW ATF 3+
BMW ATF 4
BMW ATF 5
BMW ATF 6
BMW ATF3+
BMW ATF6, ATF7
BMW CVT EZL 799A
BMW DCTF 2
BMW DCTF-1
BMW DCTF-2
BMW DTF 1
BMW Drivelogic 7-spe
BMW ETL 7045 E
BMW ETL 7045E
BMW ETL 8072B
BMW ETL-8072B
BMW EU 8322 2148578
BMW EZL 799
BMW EZL 799 A
BMW EZL799
BMW EZL799/EZL799A
BMW FFL-4
BMW JWS 3309 (T-IV)
BMW L12108
BMW LA 2634
BMW LA-2634
BMW LA2634
BMW LL-04
BMW LT 71141
BMW LT-71141
BMW LT71141
BMW M 1375.4
BMW M-1375.4
BMW MTF LT-1
BMW MTF LT-2
BMW MTF LT-3
BMW MTF LT-4
BMW MTF LT-5
BMW MTF-LT-3
BMW MTF-LT-5
BMW OSP
BMW SAF-XO
BMW X1 F48
BMW X2 F39
BMW ZF 5HP18FL
BMW EU 8222 2148 579
BOT 130 M
BOT 303
BOT 328
BOT 341
BOT 350 M3
BOT 720
Bently PY112995PA
BoschRex RE 90220-01
C 4
CASE IH MS 1210
CASTROL BOT 341
CASTROL BOT 450
CASTROL TransmaxDual
CAT TO-2
CATERPILLAR ECF-1
CATERPILLAR TO-2
CES 20071
CES 20072
CES 20076
CES 20077
CES 20078
CES 20081
CES 20086
CHRYSL ATF+3 AND +4
CHRYSLER 68044345EA
CHRYSLER 68157995AA
CHRYSLER AS68RC ATF
CITR.Elfmatic CVT MV
CITROENPSA B71 2300
CITROËN 9730 A8
CITROËN 9734 S2
CITROËN 9735 EF
CITROËN Elfmatic CVT
CITROËN JWS 2271
CS 3000B
CUMMINS CES 20076/77
CUMMINS CES 20081
CVT
CVT Fluid J1
CVT Fluid J4
Caterpillar ECF-3
Caterpillar TO-2
Chrysler (Europe)
Chrysler 05127382AA
Chrysler 05189978AA
Chrysler 05189979AA
Chrysler 52107891AA
Chrysler 68044345 EA
Chrysler 68157995AA
Chrysler ATF+
Chrysler ATF+3/+4
Chrysler ATF+4
Chrysler CVTF+4
Chrysler MOPAR AS68R
Chrysler MS-6395
Chrysler NS-2
ChryslerMopar AS68RC
Citroen Z 000169756
Cummins CES 20086
DAF
DAF Extended Drain
DAF GL5/MIL-PRF2105E
DAF LKW
DAF MEET REQUIREMENT
DAF MEET REQUIREMNTS
DAF Standard Drain
DAIH AMIX CVTF DFC
DAIH AMIX CVTF DFE
DAIH AMIX CVTF DTC
DAIH AMIX CVTF-DC
DAIH FLUID TC
DAIHATSU CVTF 3320
DCTF-1
DCTF-1+
DD DFS 93K222
DENISON HF-0
DEO (DPD)
DEUTZ DQC-IV LA
DEXRON II
DEXRON II, III, IIIH
DEXRON IID
DEXRON IIE
DEXRON IIIG
DEXRON IIIH
DEXRON VI
DEXRON-VI
DEXRON� III
DH-2
DIAQUEEN ATF SP-III
DIAQUEEN CVT J1
DIAQUEEN CVT J4
DIAQUEEN CVT J4+
DIWA Serv 013 extDr
DIWA Serv 118 extDr
DODGE 05191184AA
DODGE NS-2/CVTF+4
DQC IV-18 LA
DS (CAPSA) 9730 A8
DS (CAPSA) 9734 S2
DS (CAPSA) 9735 EF
DS (CAPSA) Elfmatic
DS (CAPSA) JWS 2271
DS Elfmatic CVT
DS Elfmatic CVT MV
DSIH 6P805
Daihatsu ATF D-III
Daihatsu ATF D3-SP
Daihatsu CVT DC
Daihatsu CVT DFE
Daihatsu D-III Multi
Daihatsu TC
DetroitD DFS 93K222
Deutz DQC III-10 LA
Deutz DQC IV-18 LA
Dex CVT
Dexron II D
Dexron II E
Dexron III G
Dexron III H
Dexron VI
Dexron® IIIG
Dexron� III H
Dexron�-IIIH
Dexron�-VI
Dia Queen SSTF-I
Dia Queeni SSTF-1
DiaQueen CVT J1/J4
DiaQueen SP-III
Dodge CVTF+4
Dodge NS-2
Drexler DSG-Getriebe
EATON Extended drain
EATON VICKERS 694
ECF-2
ECF-3
ELF matic CVT
ELF matic CVT MV
EO-O Premium Plus
EOS 4.5
ESN-M2C 134-D
ESP-M2C138CJ
ESP-M2C166-H
ESR-M2C163-A
ESSO EZL 799
ESSO FN1975
ESSO JWS3317
ETL 7045E
EURO IV
EURO V ecological
EZL 799
Eaton 35VQ
Eaton Truck Comp.S.A
Elfmatic CVT
Elfmatic CVT MV
Elfmatic J6
Energy Cons. (SM)
F9.55550 CTRF178.B06
F9.55550 CTRF921.B10
FD WSD-M2C200C/C2/C3
FERRARI TF DCT-F3
FIAT 14621616
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FIAT 9.55550-AG4
FIAT 9.55550-AV1
FIAT 9.55550-AV2
FIAT 9.55550-AV4
FIAT 9.55550-AV5
FIAT 9.55550-DA11
FIAT 9.55550-MX3
FIAT 9.55550-MZ-6
FIAT 9.55550-MZ1
FIAT 9.55550-MZ2
FIAT 9.55550-MZ6
FIAT CVT23
FIAT CVT30
FIAT MERCON C
FIAT T-IV type
FIAT Tutela CVT N.G
FIAT Tutela GI/Z
FIAT Tutela T
FIAT TutelaCar CVTNG
FIAT WSS M2C 928 A
FIAT WSS M2C 933 A
FIAT WSS M2C 936 A
FIAT XT-7QCFT
FNHA-2-C-201.00
FORD 1382914
FORD 1547953
FORD CVT23
FORD CVT30
FORD ESD-M2C186-A
FORD F-DC
FORD M2C 134 D
FORD M2C 41 B
FORD M2C 48 B
FORD M2C 53 A
FORD M2C 86 B
FORD M2C-138CJMercon
FORD MERCON
FORD MERCON C
FORD MERCON LV
FORD MERCON SP
FORD MERCON V
FORD MERCON� LV
FORD WSD-M2C200-C
FORD WSD-M2C200-D
FORD WSD-M2C200-D2
FORD WSD-M2C200-D3
FORD WSD-M2C200-E1
FORD WSS M2C 200 D2
FORD WSS M2C 913 D
FORD WSS-M2C195-A
FORD WSS-M2C200-D2
FORD WSS-M2C200-D3
FORD WSS-M2C200-E1
FORD WSS-M2C218-A1
FORD WSS-M2C919-E
FORD WSS-M2C922-A1
FORD WSS-M2C924-A
FORD WSS-M2C928-A
FORD WSS-M2C933-A
FORD WSS-M2C936-A
FORD WSS-M2C938-A
FUJIJYUUKO i-CVTF FG
Fiat 14621616
Fiat 9.55550-AV1
Fiat 9.55550-AV2
Fiat 9.55550-AV5
Fiat 9.55550-MW1
Fiat 9.55550-MZ2
Fiat 9.55550-MZ6
Fiat F178.B06
Five Hundred CFT30
Fluid Green 2
Focus C-Max CFT23
Ford 1045737
Ford 1327936
Ford 1382914
Ford 1490761
Ford 1490763
Ford 1547953
Ford 5021033
Ford 8000045
Ford ATF C-ML5
Ford ATF E-M5
Ford ATF MERCON SP
Ford CVT23
Ford CVT30
Ford ESP-M2C138-CJ
Ford ESP-M2C166-H
Ford F-DC
Ford FNR5
Ford M2C-138 CJ
Ford M2C-166H
Ford M2C-175
Ford M2C-185A
Ford M2C-9002A
Ford M2C195-A
Ford M2C202-B
Ford M2C922-A1
Ford MERCON�
Ford MERCON� LV
Ford MERCON� ULV
Ford MERCON�M-940717
Ford Mercon
Ford Mercon C
Ford Mercon LV
Ford Mercon SP
Ford Mercon V
Ford Mercon, MerconV
Ford SQM-2C-9002 AA
Ford SQM-2C-9008 A
Ford SQM-9010B
Ford USA XT-11-QDC
Ford WSD-M2C200-C
Ford WSD-M2C200-D2
Ford WSS-M2 C200-D2
Ford WSS-M2C-928 A
Ford WSS-M2C138-CJ
Ford WSS-M2C166-H
Ford WSS-M2C185-A
Ford WSS-M2C186-A
Ford WSS-M2C195-A
Ford WSS-M2C200-C3
Ford WSS-M2C200-D2
Ford WSS-M2C202-B
Ford WSS-M2C204-A
Ford WSS-M2C218-A1
Ford WSS-M2C919-D
Ford WSS-M2C919-E
Ford WSS-M2C922-A1
Ford WSS-M2C924-A
Ford WSS-M2C928A
Ford WSS-M2C933-A
Ford WSS-M2C936-A
Ford WSS-M2C938-A
Ford XL-12 fluid
Ford XT-10-DLV
Ford XT-10-QLV
Ford XT-10-QLVC
Ford XT-2-QDX (M)
Ford XT-2-QSM (Syn)
Ford XT-5-QMC
Ford XT-7-QCFT
Ford XT-8QAW
Ford�1565889
Ford�1776431
Ford�5014519
Ford�XT-10-QLVC
Ford�XT-5-5QM
Ford�XT-5-DMC
G 052 533
G 055 005 A1/A2/A6
G-055-025-A2
GB2F0511011
GL-4
GL-5
GM
GM /Saturn DEX-CVT
GM 19259104
GM 1940004
GM 1940182
GM 1940184
GM 1940711
GM 1940757
GM 1940764
GM 1940767
GM 1940768
GM 1940776
GM 4718M
GM 6094M
GM 6137-M DEXR II-D
GM 6417-M DEXR III-G
GM 88861800
GM 88861801
GM 93165414
GM 93740319
GM 9986195
GM CVTF GR2/SATD-CVT
GM DEX-CVT
GM DEXRON HP
GM DEXRON II D
GM DEXRON II-D
GM DEXRON II-E
GM DEXRON III G
GM DEXRON III-G
GM DEXRON III-H
GM DEXRON VI
GM DEXRON� -VI
GM DEXRON�-IIIH
GM Dexos1 Gen2
GM Dexos2
GM Dexron II D
GM Dexron IID
GM Dexron III-H
GM Dexron� II E
GM Dexron�-IID
GM Lizenz-Nr J-60331
GM MTF 0063
GM MTF BOT 0063
GM dexos2
GM dexos2™
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
GO-J
H55.6335.xx
H55.6335.xx (G607)
H55.6336.xx
H55.6336.xx (G1363)
HMMF UF 08260-99904
HMMF UF 08260-99907
HOCNF Norway-NEMS
HON HCF-2/HMMF(NSC)
HON SpecHONDA MTF
HON SpecHONDA MTF-II
HONDA
HONDA 0826099905HE
HONDA 08261-99964
HONDA 087009006
HONDA 08798-9031
HONDA ATF Z-1
HONDA CVT FLUID HCF2
HONDA CVT-F
HONDA DW-1
HONDA HCF-2
HONDA HMMF
HONDA MTF 94
HONDA MTF III
HONDA MTF-7289
HTO-06
HYUN 02200-00130 TOD
HYUNDAI
HYUNDAI 040000C90SG
HYUNDAI ATF RED 1K
HYUNDAI Genuine CVTF
HYUNDAI NWS-9638 T5
HYUNDAI SP III
HYUNDAI SP-CVT1
HYUNDAI SP-II
HYUNDAI SP-III
HYUNDAI SP-IV
HYUNDAI SPH-IV
Honda 08200-9006
Honda 08200-9017
Honda 08200-9170
Honda 08261-99964
Honda 08798-9031
Honda ATF Type 3.1
Honda ATF-Z1
Honda DW-1
Honda HCF-2 *
Honda HMMF
Honda HMMF/HFC-2
Honda MTF
Honda MTF II/III
Honda PSF-S
Honda Z1
Honda/Acura DW 1/Z 1
Honda/Acura DW 1/Z1
HyundKia 040000C90SG
HyundaKia04500-00115
Hyundai 02200-00130
Hyundai 04300-00110
Hyundai 04300-00140
Hyundai CVTF
Hyundai PSF-3
Hyundai SP-CVT 1
Hyundai SP-IV
Hyundai/Kia 9638
Hyundai/Kia Dex-II
Hyundai/Kia JWS 3314
Hyundai/Kia SP III
Hyundai/Kia SP IV
Hyundai/Kia SP-II
Hyundai/Kia SP-III
Hyundai/Kia SP-IV
Hyundai/Kia SP-IV M
Hyundai/Kia SP-IV-RR
Hyundai/Kia SP4-M
Hyundai08950-00020-A
HyundaiKia00232-1904
Hyundai�00232-19012
Hyundai�04500-00100
Hyundai�04500-00400
Hyundai�04500-00A00
I-286-S
I.S 18-1804 – TLS E9
IDEMITSU CVTF-EX-2
IDEMITSU CVTF-EX1
ILSAC GF-6a
INFINITI NS-1
INFINITI NS-2
INFINITI NS-3
ISUZU 08200-9001
ISUZU BESCO ATF SP
ISUZU BESCO ATF-II
ISUZU BESCO ATF-III
ISUZU SCS Fluid
ISUZU WSI
IVECO
IVECO MEET REQRMNTS
IVECO MIL-PRF-2105E
IVECO MT REQUIREMENT
Isuzu 2-90531-200-0
Isuzu 2-90531-201-0
Isuzu AW30-40LE
Isuzu Power Steering
Isuzu TB-50LS
Isuzu, Red 1
JAG JLM 20292 (M115)
JAGUAR 02JDE26444
JAGUAR FLUID 8432
JAGUAR JLM 21044
JALOS JASO DH-2
JASO 1A LV(13)
JASO 1A(03)
JEEP 05191184AA
JEEP ATF+3
JEEP NS-2/CVTF+4
JEEP VTF
JOHN DEERE JDM J20C
JOHN DEERE JDM J20D
JWS 3309, 3324
JWS 3314, 3317
JWS 3314/3317/3309
JWS2271
JWS3324
Jaguar 02JDE 26444
Jaguar 20292
Jaguar ATF 3403 M115
Jaguar ATF LT71141
Jaguar C2C 8432
Jaguar Fluid 8432
Jaguar JLM 20237
Jaguar JLM 20238
Jaguar JLM20238
Jaguar K17
Jaso 1-A
Jaso 1-A LV
Jaso 2-A
Jeep ATF LGF8
Jeep CVTF+4
Jeep NS-2
John Deere J20C
KAMAZ V-8 Euro-3
KAMAZ approval Euro3
KIA
KIA PSF-III
KIA SP III
KIA SP-CVT 1
KOMATSU
KUBOTA UDT
Kia ATF Red 1
Kia CVTF
Kia SP-CVT 1
L-HV
LA 2634, LT 71141
LANCIA
LAND ROVER LR023288
LAND ROVER N402
LAND ROVER STC 9157
LAND ROVER STC 9158
LAND ROVER TYK500030
LAND ROVER TYK500050
LEXUS #0888
LEXUS #lf
LEXUS 0888581001
LEXUS CVT FE
LEXUS CVTF 3320
LEXUS JWS 2271
LEXUS LF
LEXUS LV 75W MT
LEXUS TC
LIFAN CVT
LOVAT LOV-204
LR TYK50 0050
LR002748
LSD Gear Oil
LT71141
Land Rover LR022460
Land Rover LR023288
Land Rover LR023289
Land Rover STC 9157
Land Rover STC 9158
Land Rover STC4863
Land Rover TYK500010
Land Rover TYK500030
Land Rover TYK500050
Land Rover�LR022460
Land Rover�LR023288
Land Rover�LR023289
Large Manual Transm
Lexus JWS 3309
Lineartronic II
Lineatronik CVTF
Low Ash
M
M 3271-1
M 3275-1
M 3477
M 3575
M 3775
M-1135
M-1141
M-2950-S
M2950-S
M2C-138 CJ
M2C924-A, M2C949-A
M74LE
M85LE
M91LE
M95LE
MACK EO-N
MACK EOS 4.5
MACK GO-J
MAN 3275
MAN 339 F
MAN 339 L1
MAN 339 Typ Z-1/V-1
MAN 339 Typ Z1/V1
MAN 339 Type V1/Z2
MAN 339 Type V2/Z3
MAN 339 Type Z-1
MAN 339 Type Z1/V1
MAN 339 V1
MAN 339 V1/Z1
MAN 339 V2
MAN 339 Z1
MAN 339 Z12
MAN 339 Z2
MAN 339 Z3
MAN 341 E-3
MAN 341 E1
MAN 341 E2
MAN 341 Typ E1
MAN 341 Typ Z1
MAN 341 Typ Z2
MAN 341 Z-2
MAN 341 Z-4
MAN 341 Z1
MAN 341 Z2
MAN 341 Z5
MAN 342 M-1
MAN 342 M-2
MAN 342 M-3
MAN 342 M1
MAN 342 M2
MAN 342 S1
MAN 342 Typ M2
MAN 342 Type M-1
MAN M 3271-1
MAN M 3477
MAN M 3775
MAN M3271-1
MAN M3477
MAN M3775
MAN Type 339 V1
MAN Type 339 Z1
MASERATI 231603
MASSEY FERG. MF 1110
MAT 3505
MAT 3525
MAZDA ATF 3317
MAZDA ATF F-1
MAZDA CVTF 3320
MAZDA FZ
MAZDA MV TYPE M5
MB 0019892203
MB 226.9
MB 228.31
MB 235.0
MB 235.1
MB 235.10
MB 235.11
MB 235.4
MB 235.71
MB 235.8
MB 236.1
MB 236.1, MB 236.6
MB 236.10
MB 236.10, 236.12
MB 236.11
MB 236.12
MB 236.13
MB 236.14
MB 236.14, 236.15
MB 236.15
MB 236.16
MB 236.17
MB 236.2
MB 236.20
MB 236.20 / CVT28
MB 236.21
MB 236.24
MB 236.25
MB 236.3
MB 236.41
MB 236.5
MB 236.6
MB 236.7
MB 236.7, MB 236.9
MB 236.8
MB 236.9
MB 236.91
MB 239.21
MB A 001 989 840 309
MB A 002 989 04 03
MB SLS A0019898603
MB-Approval 228.3
MB-Approval 228.31
MB-Approval 228.51
MB-Approval 228.52
MB-Approval 229.1
MB-Approval 229.3
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.5
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
MB-Freigabe 228.3
MB-Freigabe 228.51
MB-Freigabe 229.1
MB-Freigabe 229.3
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 235.0
MB-Freigabe 235.1
MB-Freigabe 235.11
MB-Freigabe 235.4
MB-Freigabe 235.41
MB-Freigabe 235.6
MB-Freigabe 235.72
MB-Freigabe 235.73
MB-Freigabe 235.8
MB-Freigabe 236.10
MB-Freigabe 236.14
MB-Freigabe 236.41
MB-Freigabe 236.7
MB-Freigabe 236.8
MB-Freigabe 236.81
MB-Freigabe 236.9
MERCON
MERCON V
MERCON� SP XT-6-QSP
MERCON� V
MF 1110
MG EM-CVTF
MIL MIL-L-2105
MIL MIL-L-2105 C
MIL MIL-L-2105 D
MIL-L 2105 D
MIL-L 2105D
MIL-L-2105
MIL-L-2105 A
MIL-L-2105 B
MIL-L-2105 C
MIL-L-2105 C/D
MIL-L-2105 D
MIL-L-2105 E
MIL-PRF 2105 E
MIL-PRF-2105E
MINI 83 22 0 136 376
MINI COOPER T-IV
MINI EZL 799
MINI EZL 799 A
MINI EZL799(A)/CVTV1
MITS DIA QUEENATF-PA
MITS DIAMQUEENSSTF-1
MITSUB CVTF ECO J4
MITSUBISHI
MITSUBISHI 4030401
MITSUBISHI ATF J2
MITSUBISHI ATF J3
MITSUBISHI CVTF J-1
MITSUBISHI CVTF J-4
MITSUBISHI CVTF J-4+
MITSUBISHI MZ312644
MITSUBISHI MZ313973
MITSUBISHI SP III
MITSUBISHI V5AWF
MOBIL CVTF 3320
MOPAR PARTS CVTplus4
MS 1204
MS 1205
MS 1206
MS 1207
MS 1209
MS 7176-E
MTF 94
MTF BOT 0063
MTF BOT 402
MTF-94 Fluid
MTF-LT-5
MTU Type 2
MTU Type 2.1
MTU Type 3.1
Mack EO-M Plus
Mack EO-N
Mack GO-G
Mack GO-J
Maserati Oil 231603
Matic K
Mazda ATF D-II
Mazda ATF FZ
Mazda ATF FZ/F-1
Mazda ATF M-III
Mazda ATF M-III, M-V
Mazda ATF M-V
Mazda ATF S-1/N-1
Mazda CVTF 3320
Mazda JWS 3317, FZ
Mazda K020-W0-049
Mazda M-III, M-V, FZ
Mazda TFF CVT
Mb A 001 989 22 03
Mercedes Benz 235,1
Mercedes Benz 236,1
Mercedes Benz 236,5
Mercedes Benz 236,6
Mercedes Benz 236,7
Mercedes Benz 345,0
Mercon
Mercon LV
Mercon SP
Mercon V
Mercon�
Mini Cooper CVT
Mini Cooper EZL799
Mini Cooper F54
Mini Countryman F60
MitsubDiaq J2/3
MitsubDiaq CVTF-J1
MitsubDiaq CVTF-J4
MitsubDiaq SP-II
MitsubDiaq SP-III
MitsubDiaq SSTF-1
Mitsubishi 3005401
Mitsubishi 3717610
Mitsubishi Diaq AW
Mitsubishi Diaq SK
Mitsubishi Fluid J2
Mitsubishi Fluid J3
Mitsubishi MZ320065
Mitsubishi NS-2
Mitsubishi SP II
Mitsubishi SP III
Mitsubishi SP IIM
Mitsubishi SP IV
Mitsubishi SP J3
Mitsubishi SP PA
Mitsubishi SSTF-1
MitsubishiACH1ZC1X05
Mitsubishi�4024401
Mitsubishi�4024610
Mitsubishi�MZ320159
Mitsubishi�MZ320160
Mitsubishi�MZ320162
Mitsubishi�MZ320216
Mopar 68157995AB
Mopar 68218925AA
NH FNHA-2-C-201.00
NH WB NWH 410B
NISS NS-1NS-2NS-3MaW
NISSAN
NISSAN 32001 1BY0A
NISSAN 999MP-6TRT00P
NISSAN 999MP-MTF20P
NISSAN 999MP-NS200P
NISSAN DCT FLUID
NISSAN GR6
NISSAN GT-R R35
NISSAN Genuine R35
NISSAN KE91699932R
NISSAN LV MTF-1
NISSAN MATIC-D
NISSAN MATIC-J
NISSAN MATIC-K
NISSAN MATIC-S
NISSAN MATIC-W
NISSAN MT-XZ
NISSAN NS-1
NISSAN NS-2
NISSAN NS-3
NISSAN R35 SPECIAL
Nissan
Nissan 999MP-AA100P
Nissan 999MP-MTF00P
Nissan 999MP-MTF20P
Nissan 999MP-MTK00P
Nissan CVT NS-1
Nissan CVT NS-2
Nissan CVT NS-3
Nissan KE908-99931
Nissan KE91699931
Nissan KE91699932R
Nissan KE91699942
Nissan KLD26-75802
Nissan KLE22-00002
Nissan KLE22-00004
Nissan KLE22-00020
Nissan KLE50 00002
Nissan KLE50 00004
Nissan MT-XZ
Nissan MT-XZ TL
Nissan Matic D, J, S
Nissan Matic Fluid C
Nissan Matic Fluid D
Nissan Matic Fluid J
Nissan Matic Fluid K
Nissan Matic Fluid S
Nissan Matic S
Nissan Matic-D/J/K
Nissan NS-2/NS-3
O-76-D
O-76-E
OPEL GM 1940182
OPEL GM 1940757
OPEL GM 1940768
OPEL GM 1940776
ORTLINGSHAUS
Oil Category 2
Oil Category 3.1
Oil No. 040000C905G
Opel 1940 715
Opel 1940 766
Opel B 040 00 70
Opel B0402167
Opel/GM 1940713
Opel/GM 1940771
Opel/GM 1940774
Opel/GM B0401043
Opel/GM B0402071
P-69
PCA B71 2290
PCA B71 2297
PCA B71 2300
PENTOSIN FFL-2
PENTOSIN FFL-3
PENTOSIN FFL-4
PETRONAS LUBRICANTS
PEUG.Elfmatic CVT MV
PEUGEOT 9730 A8
PEUGEOT 9734 S2
PEUGEOT 9735 EF
PEUGEOT Elfmatic CVT
PEUGEOT JWS 2271
PEUGEOT PSA B71 2300
PORS 000.043.207.29
PORS 000.043.207.30
PORS 000.043.305.63
PORS 999.917.080.00
PORS 999.917.080.01
PORS 999.917.546.00
PORSCHE 000 043 20
PORSCHE 000.043.20
PORSCHE 043 207 29
PORSCHE 043 207 30
PORSCHE 99991754600
PORSCHE LA 3403-M115
PORSCHE TF 0870
PSA 1618078480
PSA 9730 A2
PSA 9730 A8
PSA 9730,A5
PSA 9730A8
PSA 9734 S2
PSA 9734.S2 f�r DCS6
PSA AL4
PSA AL4 PR 9736.22
PSA B71 2290
PSA B71 2300
PSA B71 2315
PSA B71 2330
PSA B71 9730 A8
PSA DCS 6-speed
PSA Elfmatic CVT
PSA Elfmatic CVT MV
PSA Groupe 9730 A8
PSA Groupe 9734 S2
PSA Groupe 9735 EF
PSA Groupe JWS 2271
PSA JWS 2271
PSA P/N Z 000169756
PSA S71 2710
PSA S712102
PSA Z 000169756
PSA oil 9734 52
PUNCH CVTF-EX1
PUNCH CVTF-EX2
PUNCH EZL799/EZL799A
Pentosin FFL-3
Peugeot 9730A2
Peugeot Getrag DCT
Peugeot ZF 4HP 14
Peugeot ZF 4HP 18
Peugeot ZF 4HP20
Peugot Z 000169756
Porsche T-IV
Porsche 000 043 203
Porsche 00004320509
Porsche 00004320528
Porsche 99991754700
Porsche ATF3403-M115
Porsche C30
Porsche DCT
Porsche FFL-3
Porsche JWS 3309
Porsche M-1375.4
Porsche Z 000169756
Porsche ZF 5HP19FL
Q-1826 WHITE FARM
REN BOT450EDC6-Speed
REN. Elfmatic CVT MV
REN. TRUCKS RVI RGD
REN. TRUCKS RVI RLD2
REN. TRUCKS RVI RLD3
REN. TRUCKS RVI RXD
RENAULT 7711785243
RENAULT B0032/2 An.3
RENAULT B0032/3 Anx3
RENAULT BOT 450
RENAULT CVT CK/SK/FK
RENAULT DC4
RENAULT DW5
RENAULT EDC-6/7
RENAULT ELFMATIC
RENAULT Elfmatic CVT
RENAULT MATIC-D2
RENAULT RN0700
RENAULT RN17 FE ATF
RENAULT RVI RGD
RENAULT RVI RLD-2
RENAULT RVI RLD-3
RENAULT RVI RXD
RLD-2
RN0700
RN0710
RN0710 - RN0700
ROVER EM-CVTF
Renault 7711172225
Renault 7711218368
Renault DP0
Renault DW5
Renault EDC
Renault EDC 6-speed
Renault ELFMATIC
Renault LKW
Renault Matic D2
Renault Matic J6
Renault NFJ/NFP/TRJ
Renault RGD
Renault RLD
Renault RLD-3
Renault RXD
Renault TRT/TRZ
RenaultSamsungSATF-D
Renk Doromat
S-CVT 99000-22801-00
SAE J 2360
SAE J2360
SATURN 22688912
SATURN DEX-CVT
SCANIA STO 1:0
SCANIA STO 1:1G
SCANIA STO 2:0A FS
SEAT G 052 171
SEAT G 052 178
SEAT G 052 182
SEAT G 052 512
SEAT G 052 513
SEAT G 052 529
SEAT G 052 726
SEAT G 052 798
SEAT G 055 529
SEAT G 055 532
SEAT TL 52 182
SHELL Green 1V
SHELL TF 0870
SHELL TF DCT-F3
SKODA G 052 171
SKODA G 052 178
SKODA G 052 182
SKODA G 052 512
SKODA G 052 513
SKODA G 052 529
SKODA G 052 726
SKODA G 052 798
SKODA G 055 529
SKODA G 055 532
SKODA TL 52 182
SLS A 001 989 86 03
SP III, SP IV
SP IV M, SP IV RR
SP-CVT 1
SSANGYONG
STJLR GX73-M1R564-AA
STJLR.03.5003
STO 1:0 (for Axles)
STO 1:1 G
STO 2:0 A FS
STROMAG AG
SUB High Torque CVTF
SUB Lineartrnc CV-30
SUB LineartrncCVTFII
SUBARU
SUBARU CVT TR580
SUBARU CVT TR690
SUBARU K0321-F0090
SUBARU K0425Y0710
SUBARU K0425Y0711
SUBARU e-CVTF
SUBARU i-CVTF
SUBARU i-CVTF FG
SUBARU iCVTF
SUZ 99000-22B27-036
SUZ NS-2/SHELLGREEN1
SUZUKI
SUZUKI CVT Green 1
SUZUKI CVT Green 2
SUZUKI CVTF 3320
SUZUKI CVTF 4401
SUZUKI CVTF GREEN 2
Saab T-IV (JWS 3309)
Saturn GM9986195
Scania 1:1G
Scania 2:0 A FS
Scania Low Ash
Scania STO 1:0
Scania STO 1:1G
Skoda 6-speed DSG
Subaru ATF
Subaru ATF 5AT
Subaru CVTF Lineatr.
Subaru Dexron®-II
Subaru F6, Red 1
Subaru HT CVTF
Subaru HighTorq CVT
Subaru K0140Y0700
Subaru K0321-F0090
Subaru Lineartr CVTF
Subaru Lineartr II
Subaru NS-2
Subaru i-CVT FG
Subaru i-CVT Fluid
Suffix A
Suitable as PSF
Suzuki 5D06, 2384K
Suzuki AT OIL 5D06
Suzuki ATF 2326
Suzuki ATF 2384K
Suzuki ATF 3314
Suzuki ATF 3317
Suzuki ATF AW-1
Suzuki CVT
Suzuki CVT 3320
Suzuki CVT Geen 1/2
Suzuki CVT Green 1
Suzuki CVTF
Suzuki CVTF TC
Suzuki JWS 3309
Suzuki NS-2
Suzuki TC
TC 08886-02105
TE-ML 01L
TE-ML 02B
TE-ML 02L
TE-ML 03C
TE-ML 03D
TE-ML 03M
TE-ML 04C
TE-ML 04D
TE-ML 05A
TE-ML 05C
TE-ML 05F
TE-ML 05L
TE-ML 07A
TE-ML 07F
TE-ML 07H
TE-ML 08
TE-ML 09
TE-ML 09X
TE-ML 11
TE-ML 11A
TE-ML 11B
TE-ML 12C
TE-ML 12L
TE-ML 12M
TE-ML 12N
TE-ML 14A
TE-ML 14B
TE-ML 14C
TE-ML 16B
TE-ML 16C
TE-ML 16E
TE-ML 16F
TE-ML 16K
TE-ML 16L
TE-ML 16M
TE-ML 16S
TE-ML 17A
TE-ML 17B
TE-ML 17C
TE-ML 17E
TE-ML 17H
TE-ML 19B
TE-ML 19C
TE-ML 20C
TE-ML 21A
TE-ML 21C
TE-ML 21F
TE-ML 21L
TE-ML 23A
TE-ML 25C
TES 295
TES 468
TESLA ATF9/EDF2
TL 52162
TL 52180
TL 52540-A
TO-2
TO-4
TOYOTA
TOYOTA 08885-00705
TOYOTA 08885-81001
TOYOTA 08885-81081
TOYOTA 0888581001
TOYOTA AUTO FLUID WS
TOYOTA CVT FE
TOYOTA CVT TC/FE
TOYOTA CVTF 3320
TOYOTA JWS 227
TOYOTA JWS 2271
TOYOTA LF
TOYOTA LV 75W MT
TOYOTA TC
TOYOTA TYPE T
TOYOTA TYPE T-III
TOYOTA TYPE T-IV
Toyota 00279-000T4
Toyota 00289-ATFWS
Toyota 08885-00705
Toyota 08885-02606
Toyota 08885-81001
Toyota 08885-81060
Toyota 08885-81070
Toyota 08885-81081
Toyota 08886-01705
Toyota 08886-02305
Toyota 08886-81016
Toyota 08886-81210
Toyota ATF D-II
Toyota ATF D-III
Toyota ATF T-III
Toyota ATF T-IV
Toyota ATF WS
Toyota CVT Fluid FE
Toyota CVT Fluid TC
Toyota JWS 3309
Toyota JWS3324
Toyota MTF 97309
Toyota MTF ETL8997B
Toyota MTF XT4447 M+
Toyota PSF EH
Toyota T III, T IV
Toyota T, T II
Toyota T-IV
Toyota TC
Toyota Type WS
Toyota WS
Toyota�08886-02503
Toyota�08886-02505
Tutela AS8
Type A suffix A
UTTO/THF
VAG G-055-025-A2
VDS-2
VDS-3
VDS-4
VDS-4.5
VICKERS 35VQ25
VICKERS I-286-S
VICKERS M-2950-S
VICKERS M-2952-S
VOITH 55.6335.32
VOITH H 55.6335.xx
VOITH H55.6335.XX
VOITH H55.6335xx
VOL STD1273,25-97325
VOL STD1273,35-97335
VOL STD1273,37-97337
VOL STD1273,40-97340
VOL STD1273,41-97341
VOLCoEq(VCE) 1273.41
VOLVO 1161520-7
VOLVO 1161521
VOLVO 1161529
VOLVO 1161540
VOLVO 1161621
VOLVO 1161681
VOLVO 1161745
VOLVO 1161838
VOLVO 1161839
VOLVO 31256775
VOLVO 31256776
VOLVO 97305
VOLVO 97307
VOLVO 97308
VOLVO 97309
VOLVO 97310
VOLVO 97312
VOLVO 97315
VOLVO 97319
VOLVO 97321
VOLVO 97341
VOLVO BOT 341
VOLVO BOT341#1161838
VOLVO CVT 4959
VOLVO CVTF 4959
VOLVO VDS-3
VW 052 536
VW 055 536
VW 5 HP
VW 501 01 / 505 00
VW 501 01 505 00
VW 501 01/505 00
VW 501 50
VW 501 60
VW 501.50
VW 502 00 / 505 00
VW 502 00 505 01
VW 503 00
VW 503 01
VW 504 00 / 507 00
VW 504 00 507 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 506 00
VW AMAROK 0C6
VW DCTF-2
VW G 005 000
VW G 009 317
VW G 009 317 A2
VW G 050 160
VW G 052 025
VW G 052 055
VW G 052 145 A2
VW G 052 162
VW G 052 171
VW G 052 171 A2
VW G 052 178
VW G 052 180
VW G 052 182
VW G 052 182 A2
VW G 052 512
VW G 052 512 A2
VW G 052 513
VW G 052 516
VW G 052 516 A2
VW G 052 527
VW G 052 527 A2
VW G 052 529
VW G 052 532
VW G 052 533
VW G 052 539 A2
VW G 052 549
VW G 052 726
VW G 052 798
VW G 052 911
VW G 052 911 A2
VW G 052 990
VW G 052 025
VW G 055 005
VW G 055 025
VW G 055 162
VW G 055 512
VW G 055 512 A2
VW G 055 529
VW G 055 529 A2
VW G 055 532
VW G 055 532 A2
VW G 055 538
VW G 055 540
VW G 055 540 A2
VW G 055 549
VW G 055 726
VW G 060 162
VW G 060 726
VW G 060 726 A2
VW G 070 726
VW G 070 726 A2
VW G 50
VW G US 000 162
VW G009317
VW G50
VW LT 71141
VW N 05279800
VW TL 52 182
VW TL 52 532
VW TL 521 62
VW TL 521 71
VW TL 521 78
VW TL 52182
VW TL 525 12
VW TL 52529
VW TL 52529-C
VW TL 52533
VW TL 726
VW TL 726 Y
VW TL52162
VW/Audi G 052 162 A1
VW/Audi G 052 162 A2
VW/Audi G 052 162 A6
VW/Audi G 052 180 A1
VW/Audi G 052 180 A2
VW/Audi G 052 180 A6
VW/Audi G 052 911 A2
VW/Audi G 055 005 A1
VW/Audi G 055 005 A2
VW/Audi G 055 005 A6
VW/Audi G 055 025 A2
VW/Audi G 055 162
VW/Audi G 055 538 A2
VW/Audi G 060 162 A1
VW/Audi G 060 162 A6
VW/Audi G 060 726 A2
VW/Audi Getriebe 0C8
VW/Audi�G 060 162 A1
VW/Audi�G 060 162 A2
VW/Audi�G 060 162 A6
Voith
Voith 55,6335,32
Voith G607
Voith H55,6335,3x
Voith H55.6335.xx
Voith H55.6336.3x
Voith H55.6336.xx
Voith VN108 4.3.3
Volvo 1161540
Volvo 1161621
Volvo 1161640
Volvo 1161838
Volvo 31256675
Volvo 97307
Volvo 97308
Volvo 97309
Volvo 97310
Volvo 97340
Volvo 97341
Volvo 97342 (AT 102)
Volvo DCT
Volvo PN 1161521
Volvo PN 1161540
Volvo PN 31256774
Volvo VDS-4.5
WB-101
WHITE MOTOR Q-1826
WHITE Q-1826
WSS-M2C 922-A1
WSS-M2C200-D2
WSS-M2C913-C
WSS-M2C913-D
WSS-M2C917-A
WSS-M2C924-A
WSS-M2C929-A
WSS-M2C936-A
WSS-M2C946-A
WSS-M2C946-B1
WSS-M2C961-A1
ZF
ZF 5 HP 18FL
ZF 5 HP 19FL
ZF 5 HP 24A
ZF 5 HP 30
ZF 5HP20
ZF 5HP24
ZF LIFEGUARDFLUID 5
ZF LIFEGUARDFLUID 6
ZF LIFEGUARDFLUID 8
ZF Lifeguard 8
ZF Lifeguardfluid 5
ZF Lifeguardfluid 6
ZF Lifeguardfluid 8
ZF No. S671 090 170
ZF S671 090 252
ZF S671 090 253
ZF S671 090 255
ZF S671 090 312
ZF S671 090�170
ZF TE-ML 01E
ZF TE-ML 01L
ZF TE-ML 02A
ZF TE-ML 02B
ZF TE-ML 02B, 17A
ZF TE-ML 02E
ZF TE-ML 02F
ZF TE-ML 02L
ZF TE-ML 03D
ZF TE-ML 03D/04D/11A
ZF TE-ML 03D/04D/14B
ZF TE-ML 04D
ZF TE-ML 04D, 14A
ZF TE-ML 04D, 14B
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 05A/07A
ZF TE-ML 05B
ZF TE-ML 05L
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 08
ZF TE-ML 09
ZF TE-ML 09X
ZF TE-ML 11
ZF TE-ML 11 9HP28
ZF TE-ML 11 9HP48
ZF TE-ML 11 9HP50
ZF TE-ML 11A
ZF TE-ML 11B
ZF TE-ML 11B, 14C
ZF TE-ML 12B
ZF TE-ML 12E
ZF TE-ML 12L
ZF TE-ML 12M
ZF TE-ML 12N
ZF TE-ML 13
ZF TE-ML 14A
ZF TE-ML 14A/17C/05L
ZF TE-ML 14B
ZF TE-ML 14C
ZF TE-ML 16A
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16B/C/D
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 16D
ZF TE-ML 16F
ZF TE-ML 16K
ZF TE-ML 16L
ZF TE-ML 16L/17C
ZF TE-ML 16M
ZF TE-ML 16P
ZF TE-ML 16R
ZF TE-ML 16S
ZF TE-ML 17A
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 17B/19B
ZF TE-ML 17C
ZF TE-ML 17C, 02F
ZF TE-ML 17H
ZF TE-ML 19A
ZF TE-ML 19B
ZF TE-ML 19C
ZF TE-ML 20B
ZF TE-ML 20C
ZF TE-ML 21A
ZF TE-ML 21B
ZF TE-ML 21L
ZF TE-ML 24A
ZF TE-ML 25B
ZF TE-ML 25C
ZF TE-ML 2B
ZF TE-ML02F/ 03D/04D
black
or M-2952-S)
000 989 92 03
001 989 21 03
001 989 68 03
001 989 78 03
002 989 06 03
08886-80506
83 22 2 167 720 SK
G 052 162 A2
G 052 529 A2
G 055 005 A2
G 060 162 A2
5 Gang NAG1 722,6
6HP19A, 6HP28AF
7 Gang NAG2
7 Gang NAG2FE+
722,9
722.6
722.9
725,0XX
8HP45, 8HP55, 8HP70
8HP90, 6HP19X
9 Gang NAG3
CVT
Cutie automata CVT (fara trepte)
Cutie de viteze automata Wandler
Cutie veteze automata 7 trepte
Cutie veteze automata 8 trepte
DSG
K7C 1000
K7X 1000
Transmisie automata 9 trepte
Transmisie cu ambreiaj dublu
W5A 330
W5A 380
W5A 580
W5A 900
W7B 700
W7C 1000
W7C 700
W7N 700
W7X 700
ZF 5HP
ZF 6HP19
ZF 6HP21
ZF 6HP26
ZF 6HP28
ZF 6HP32
ab 21,06,2010
bis Bj, 18,06,2010
cv. automata cu 6 viteze
cv. automata, 5 viteze
pentru cutie automata
pentru cutie manuala
pt. automatica cutie 7 trepte
10W-40
5W-30
75W
75W-140
75W-80
75W-85
75W-90
75W80
75W90
80W
80W-90
80W90
85W-140
85W-90
ATF 6HP
ATF 8HP
ATF CVT
ATF G052
ATF II
ATF III
ATF MB14
ATF MB15
ATF MB17
ATF Spezial
ATF VI
SAE 75W
SAE 75W-80
SAE 75W-85
SAE 75W-90
SAE 75W80
SAE 80W
SAE 80W-90
TF DSG
VA-002-SYNT
Butoi
IBC
Rezervor
bidon
canistra
sticla
tambur
225
230
334
380
385
605
880
1117
60
289
300
307
380
388
580
1200
1000,0
115,0
236,0
258,0
264,0
380,0
580,0
cu continut de ulei mineral
semisintetic
sintetic
Bulk
cutie
litru
sticla
50000
60000
80000
125000
V10-3025
V10-3223
V10-3224
V10-3225
V10-3231
V20-2088
V20-2089
V20-2090
V30-2252
V30-2253
V30-2254
V30-2255
V30-2256
V30-2258
V99-0009
Ulei mineral
Ulei semisintetic
Ulei sintetic
Ulei sinteză HC (Hydro-Cracked)
complect sintetic
CF
CF-4
CG-4
CH-4
CI-4
CI-4+
CJ-4
CK-4
GL-4
GL-4+
GL-5
MT-1
SJ
SL
SM
SN
SN+
SP
cu protejarea resurselor
DH-2
M315, clasa 1A
A2/B2
A3/B3
A3/B4
A5/B5
C2
C3
E4
E6
E7
E9
27101981
27101983
27101987
34031980
34031990
29,5
39
120
58,5
23
100
23,7
58,5
117
23,5
42,8
88,8
ISO 11158
Synthese-Technologie

Ulei de transmisie CHAMPION LUBRICANTS

Producator: CHAMPION LUBRICANTS

Cod piesa: 8205309

Detalii tehnice:
Ulei Ulei mineral
Tip ambalaj sticla
Capacitate [Litrii] 1
Specificatie producator GM 6137-M DEXR II-D
MB 236.5
MAN 339 V1/Z1
FORD M2C-138CJMercon
ALLISON C4
CATERPILLAR TO-2
VOITH H55.6335xx
ZF TE-ML 03D
ZF TE-ML 09
MB 236.7
ZF TE-ML 04D
ZF TE-ML 11A
ZF TE-ML 14A
ZF TE-ML 17C
Producator CHAMPION LUBRICANTS

41 Ron

Ulei de transmisie CHAMPION LUBRICANTS

Producator: CHAMPION LUBRICANTS

Cod piesa: 8205507

Detalii tehnice:
Ulei Ulei sinteză HC (Hydro-Cracked)
Tip ambalaj sticla
Capacitate [Litrii] 1
Specificatie producator ALLISON C4
FORD MERCON
GM 6417-M DEXR III-G
GM DEXRON II-D
GM DEXRON III-H
MAN 339 V1/Z1
MB 236.5
MB 236.6
MB 236.7
MB 236.8
MB 236.9
VOITH H55.6335xx
VOL STD1273,25-97325
VOL STD1273,35-97335
VOL STD1273,37-97337
VOL STD1273,40-97340
VOL STD1273,41-97341
ZF TE-ML 03D
ZF TE-ML 04D
ZF TE-ML 05L
ZF TE-ML 09
ZF TE-ML 11B
ZF TE-ML 14A
ZF TE-ML 17C
ZF TE-ML 21L
Producator CHAMPION LUBRICANTS

46 Ron

Ulei de transmisie FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 08971

Detalii tehnice:
Culoare rosu
Capacitate [Litrii] 1
Specificatie producator Suffix A
MAN 339 Z1
MB 236.6
MB 236.2
Ford WSS-M2C186-A
MB 236.7
MB 236.1
MB 236.5
Ford WSS-M2C166-H
MAN 339 V1
Allison C3/C4
Dexron II D
Ford WSS-M2C185-A
Ford WSS-M2C138-CJ
Greutate [kg] 0,93
pt. cod original (OE) 000 989 92 03
Tip cutie viteza Cutie de viteze automata Wandler
pentru cutie automata
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

49 Ron

Ulei hidraulica centrala FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 02615

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Greutate [kg] 0,93
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

50 Ron

Ulei de transmisie CHAMPION LUBRICANTS

Producator: CHAMPION LUBRICANTS

Cod piesa: 8204609

Detalii tehnice:
Ulei Ulei mineral
Vascozitate 80W-90
Tip ambalaj sticla
Capacitate [Litrii] 1
Specificatii conform API GL-5
Specificatie producator MIL MIL-L-2105 C
MIL MIL-L-2105 D
MAN 342 M-1
MAN 342 M-2
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 12E
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 19B
Producator CHAMPION LUBRICANTS

50 Ron

Ulei de transmisie FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 08972

Detalii tehnice:
Culoare galben
Capacitate [Litrii] 1
Greutate [kg] 0,95
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

51 Ron

Ulei hidraulica centrala FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 06162

Detalii tehnice:
Culoare verde
Capacitate [Litrii] 1
Greutate [kg] 0,98
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

55 Ron

Ulei hidraulica centrala FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 06161

Detalii tehnice:
variantă de execuție veche
Culoare verde
Material Sintetic
Capacitate [Litrii] 1
Greutate [kg] 0,96
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

58 Ron

Ulei hidraulica centrala FEBI BILSTEIN

Producator: FEBI BILSTEIN

Cod piesa: 24704

Detalii tehnice:
Culoare verde
Capacitate [Litrii] 1
Greutate [kg] 0,900
Atentie la informatii de service
Producator FEBI BILSTEIN

58 Ron

Ulei de transmisie MOBIL

Producator: MOBIL

Cod piesa: 152351

Detalii tehnice:
Vascozitate 75W
Tip ambalaj sticla
Specificatie producator B71 2310
Numar tarif vamal 27101987
Lungime ambalaj [cm] 39
Latime ambalaj [cm] 23
Inaltime ambalaj [cm] 23,5
Producator MOBIL

59 Ron

Pagina urmatoare >

Piese pentru orice autoturism

Piese de la toti producatorii

SPIDAN

SPIDAN

HELLA

HELLA

ATE

ATE

MANN-FILTER

MANN-FILTER

PIERBURG

PIERBURG

LuK

LuK

ELRING

ELRING

BorgWarner (BERU)

BorgWarner (BERU)

NGK

NGK

BILSTEIN

BILSTEIN

SWF

SWF

VALEO

VALEO

EXIDE

EXIDE

VARTA

VARTA

SIDAT

SIDAT

BOSCH

BOSCH

CONTINENTAL CTAM

CONTINENTAL CTAM

SACHS

SACHS

GATES

GATES

KNECHT

KNECHT

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER

MONROE

MONROE

PURFLUX

PURFLUX

TEXTAR

TEXTAR

DAYCO

DAYCO

CHAMPION

CHAMPION

BREMI

BREMI

JURID

JURID

SKF

SKF

HERTH+BUSS JAKOPARTS

HERTH+BUSS JAKOPARTS

LÖBRO

LÖBRO

TYC

TYC

FERODO

FERODO

PE Automotive

PE Automotive

BREMBO

BREMBO

DENSO

DENSO

OSRAM

OSRAM

HERTH+BUSS ELPARTS

HERTH+BUSS ELPARTS

PHILIPS

PHILIPS

BorgWarner (Wahler)

BorgWarner (Wahler)

CONTINENTAL/VDO

CONTINENTAL/VDO

ZIMMERMANN

ZIMMERMANN

DELPHI

DELPHI

METZGER

METZGER

MAGNETI MARELLI

MAGNETI MARELLI

FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN

SNR

SNR

OPTIMAL

OPTIMAL

MAPCO

MAPCO

MOOG

MOOG

AJUSA

AJUSA

CORTECO

CORTECO

SOFIMA

SOFIMA

MEYLE

MEYLE

SWAG

SWAG

ROADHOUSE

ROADHOUSE

TRW

TRW

VAICO

VAICO

LESJÖFORS

LESJÖFORS

BTS Turbo

BTS Turbo

HEPU

HEPU

VEMO

VEMO

WOLF

WOLF

CHAMPION LUBRICANTS

CHAMPION LUBRICANTS

FAG

FAG

LPR

LPR

INA

INA

CASTROL

CASTROL

CALORSTAT by Vernet

CALORSTAT by Vernet

FAE

FAE

MEAT & DORIA

MEAT & DORIA

NIPPARTS

NIPPARTS

ASHIKA

ASHIKA

SASIC

SASIC

BERAL

BERAL

FAI AutoParts

FAI AutoParts

MAHLE

MAHLE

TOPRAN

TOPRAN

PRASCO

PRASCO

BLUE PRINT

BLUE PRINT

DT Spare Parts

DT Spare Parts

ALKAR

ALKAR

MOTORAD

MOTORAD

COMLINE

COMLINE

MOTUL

MOTUL

RAVENOL

RAVENOL

CS Germany

CS Germany

DRIVEMAX

DRIVEMAX

ABE

ABE

Magnum Technology

Magnum Technology

MOBIL

MOBIL

BLIC

BLIC

GARRETT

GARRETT

SAMPA

SAMPA

HELLA PAGID

HELLA PAGID

ABAKUS

ABAKUS

STARLINE

STARLINE

BTA

BTA

S-TR

S-TR

MOBILETRON

MOBILETRON

AUTLOG

AUTLOG

DYNAMAX

DYNAMAX

BMW

BMW

OPEL

OPEL

VW

VW
Făcut din respect pentru șoferi, de șoferi.
xs
sm
md
lg
RCA Blog